با ما به‌روز باشید!
info@nsec.ir
(+98)-313-3915336

اخبار داخلی مرکز

 • برای کرمانشاه

  مرکز تخصصی آپا دانشگاه صنعتی اصفهان، درآمد حاصل از کارگاه‌های آموزشی پاییز ۹۶ خود را به هموطنان عزیزمان در کرمانشاه تقدیم نمود. این کارگاه ها با عناوین آشنایی با حملات شبکه،  لینوکس،  تست نفوذ شبکه و تحلیل بدافزار با استقبال مناسب از سوی دانشجویان و علاقه مندان امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار گردید. از همه شرکت کنندگان که در این کار همراه ما بودند سپاسگزاریم. 

   

 • آپا دانشگاه صنعتی اصفهان غرفه برتر چهارمین نمایشگاه بومی سایبری

  چهارمین نمایشگاه بومی سایبری باهدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های فناوری در حوزه امنیت سایبر، 13 تا 16 آبان ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه با تاکید بر بومی‌سازی محصولات توأم با بهسازی تجهیزات موجود و ممنوعیت تامین نیازهای امنیتی از خارج از کشور با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور با عنوان بهره‌برداری از محصول بومی، تضمین امنیت پایدار برگزار گردید.در این نمایشگاه بیش از ۷۰ شرکت و مرکز فعال در حوزه بومی سایبری شرکت داشتند.  این نمایشگاه با سخنرانی سردار دکتر جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور افتتاح گردید.

 • همایش افتتاحیه پنجمین جشنواره ملی افتا

  همایش افتتاحیه پنجمین جشنواره ملی افتا با حمایت مرکز ماهر، چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۹۶ با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از کارشناسان، متخصصین، اساتید و فعالین اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان و نیز جمع کثیری از علاقه‌مندان و دانشجویان در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردید. در این همایش مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، مهندس مطلب‌زاده و نیز مدیر مرکز راهبردی افتا، مهندس اکبریان نیز حضور داشتند.

 • همایش معرفی مرکز آپا و انجمن رمز

  همایش معرفی مرکز تخصصی آپا با همکاری شاخه دانشجویی انجمن رمز ایران دوشنبه ۱۷ مهرماه ۹۶ در سالن اجتماعات دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردید.

 • برگزاری همایش گامی به سوی سازمان امن در اصفهان

  چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶، همایش ارتقا امنیت سایبری در سازمان‌های استان اصفهان با عنوان گامی به سوی سازمان امن به همت استانداری اصفهان، اداره کل پدافند غیرعامل استان اصفهان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، مرکز مدیریت راهبردی افتا استان اصفهان توسط مرکز تخصصی آپا و با حمایت مرکز ماهر در تالار شرکت برق منطقه ایی اصفهان برگزار گردید. این همایش با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران،  کارشناسان و فعالین فناوری اطلاعات دستگاه های دولتی استان اصفهان همراه بود. معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار اصفهان به عنوان جانشین قرارگاه سایبری استان در این همایش حاضر بود.

 • همایش باج افزارها

  سه شنبه سوم اسفند 95 از ساعت 8:30 الی 12 همایش باج افزارها از مجموعه رویدادهای چهارمین جشنواره ملی افتا در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردید.

 • نتایج رویداد کسب و کار نو افتا(Security Startup)

  رویداد کسب و کار نو افتا (Security Startup) از مجموعه رویدادهای چهارمین جشنواره ملی افتا، از آذر ماه 95 آغاز گردید و در این رقابت 57 ایده‌ از تیم‌های شرکت کننده در زمینه امنیت فناوری اطلاعات ثبت گردید. پس از داوری اولیه 18 ایده از مرحله اول داوری انتخاب و از این بین 12 تیم جواز حضور در مرحله نهایی رویداد را کسب نمودند. به هر یک از تیم های شرکت کننده یک غرفه کوچک در نمایشگاه ترویجی افتا اختصاص داده شده بود و تیم ها به ارائه طرح‌ و نمونه اولیه از کار خود پرداختند.

 • نتایج مسابقه ماراتن افتا 95

  مرحله نهایی مسابقه ملی فتح پرچم در چهارمین جشنواره ملی افتا با شرکت 12 تیم منتخب مرحله نخست به صورت ماراتن افتا(Hackathon) به مدت 5 شبانه روز از 28بهمن 95 الی دوم اسفند 95 برگزار گردید.

   

 • نتایج مسابقه ملی فتح پرچم 95

  تیم های برگزیده مرحله نخست مسابقه ملی فتح پرچم در چهارمین  جشنواره ملی افتا به صورت زیر اعلام می گردد.

  مرحله نهایی مسابقه به صورت مارتن افتا برگزار می گردد. تیم های برگزیده به مدت 5 روز فرصت خواهند داشت به 5 چالش در محورهای مختلف پاسخ دهند. تیم ها نتایج کار خود را به صورت پیاده سازی و ارائه شفاهی در سوم و چهارم اسفند در جشنواره ملی افتا عرضه خواهند کرد.

 • پایان مسابقه ملی فتح پرچم

  مسابقه ملی فتح پرچم مرکز تخصصی آپا دانشگاه صنعتی اصفهان راس ساعت 19 پنج شنبه 7 بهمن 95 به پایان رسید.

  رده بندی مسابقات مشخص شده است. تیم های منتخب برای شرکت در مسابقه مرحله نهایی که در سوم و چهارم اسفند 95 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار میگردد به زودی اعلام میگردد.

  نحوه برگزاری مرحله نهایی این مسابقه به زودی اعلام خواهد شد.

   

صفحه‌ها